Bu internet sitesi markalardan bağımsız özel servis hizmeti sunmaktadır. Yetkili servis değildir.
Markadan Bağımsız Özel Servis1 Ağustos 2026Gündoğmuş/Antalya
Özel Teknik Servis Hizmeti

Gündoğmuş Sharp Servisi

0 850 305 52 28

Gündoğmuş Sharp Servisi İletişim Bilgileri

📱 Gündoğmuş Sharp Servisi Telefonu0 850 305 52 28
🛠️ Servis TipiÖzel Servis | Yetkili servis değildir. Garantisi bitmiş cihazlara hizmet vermektedir.
🌍 Gündoğmuş Sharp Servisi AdresiGündoğmuş/Antalya
⌛ Ortalama Servis Süresi60 dakika
⏰ Çalışma Saatleri09:00–20:00
Servis Yorumu★★★★★5.0 (✅ 199 Değerlendirme)
📅 Güncellenme Tarihi01.08.2026
Gündoğmuş Sharp Servisi olarak Gündoğmuş/Antalya bölgesinde Gündoğmuş Sharp cihazları için markadan bağımsız özel teknik servis hizmeti sunulmaktadır. Gündoğmuş genelinde Gündoğmuş Beyaz Eşya Servisi sayfasından tüm teknik servis hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca Gündoğmuş Arçelik Servisi hizmetimiz de sunulmaktadır. Firmamız herhangi bir üreticinin yetkili servisi değildir; garantisi sona ermiş veya kullanıcı talebiyle özel servis hizmeti istenen Sharp marka buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi, klima ve televizyon için yerinde arıza tespiti, periyodik bakım, montaj, demontaj ve onarım işlemleri gerçekleştirilmektedir. Servis sürecimiz telefon ile iletişime geçmenizle başlar; 0 850 305 52 28 numaralı hattımızdan randevu oluşturduğunuzda adresinize yönlendirilen teknisyenimiz cihazınızdaki arızayı yerinde analiz eder, gerekli müdahaleyi ve varsa yedek parça ihtiyacını sizin onayınızla netleştirir. Onay alınmadan kapsam dışı işlem yapılmaz; fiyatlandırma şeffaf biçimde paylaşılır ve işlem sonrası yapılan işçilik firmamız tarafından garanti altına alınır. Gündoğmuş/Antalya bölgesinde ulaşım planlaması yapılarak aynı gün servis imkânı sunulmaya çalışılır; acil arıza bildirimlerinde öncelikli randevu oluşturulur. Beyaz eşya arızalarında su kaçağı, çalışmama, aşırı ses, koku, soğutma veya ısıtma performans düşüklüğü, ekran veya panel kaynaklı görüntü sorunları, su almama, sıkmama, program yarıda kalma gibi şikâyetler sık karşılaşılan problemler arasındadır. Kombi servislerinde ateşleme hatası, petek ısınmama, basınç düşmesi, sıcak su gelmemesi; klima servislerinde soğutmama, gaz kaçağı şüphesi, koku, su damlatma ve uzaktan kumanda arızaları; buzdolabı servislerinde kompresör, termostat, fan ve gaz dolumu gerektiren durumlar deneyimli ekibimiz tarafından kontrol edilir. Arçelik, Beko, Bosch, Siemens, Samsung, LG, Profilo, Altus, Ariston, Vaillant, Demirdöküm, Daikin, Mitsubishi ve onlarca farklı markada model bazlı müdahale yapılmaktadır. Sharp cihazlarında model uyumlu yedek parça temini mümkün olduğunca aynı gün sağlanır; cihazınızın seri numarası ve arıza kodu teknisyen tarafından kayıt altına alınır. Periyodik bakım hizmetleri cihaz ömrünü uzatır; kombi ve klima bakımlarında filtre temizliği, basınç kontrolü, gaz seviyesi ölçümü, petek temizliği ve genel güvenlik testleri uygulanır. Çamaşır ve bulaşık makinelerinde pompa, motor, rezistans, kapak kilidi, su giriş valfi ve elektronik kart arızaları; televizyonlarda panel, güç kartı, LED aydınlatma ve görüntü kartı kaynaklı sorunlar yerinde veya servis merkezine alınarak çözüme kavuşturulabilir. Gündoğmuş Sharp Servisi hizmetinden yararlanmak isteyen müşterilerimiz haftanın her günü 09:00 ile 20:00 saatleri arasında arayabilir; mesai dışı acil taleplerde çağrı merkezimiz kayıt alarak ilk uygun randevu saatini bildirir. Gündoğmuş ve Antalya genelinde hizmet veren mobil servis ağımız sayesinde cihazınızı taşımadan kapınızda çözüm üretmeyi hedefliyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ekibimiz, temiz ve düzenli çalışma prensibiyle adresinizde gerekli kontrolleri tamamlar; işlem bitiminde cihazın çalışır durumda teslim edilmesini sağlar. Ev, iş yeri, apartman, site, ofis ve ticari alanlarda verilen servis hizmetinde hijyen kurallarına uyulur; cihaz çevresi koruma altına alınarak müdahale gerçekleştirilir. Elektrik tesisatı, su bağlantısı, gaz hattı ve drenaj kontrolleri arıza kaynağını doğru tespit etmek için servis sürecinin ayrılmaz parçasıdır; gerekli durumlarda kullanıcıya bakım önerileri ve cihaz kullanım tavsiyeleri sözlü olarak aktarılır. Yedek parça değişimlerinde cihazınıza uygun parça kullanımı esastır; parça değişimi sonrası test çalıştırması yapılarak arızanın giderildiği teyit edilir ve cihazınız güvenli şekilde kullanıma bırakılır. Servis talebi oluşturmak, fiyat bilgisi almak veya randevu planlamak için 0 850 305 52 28 numaralı Gündoğmuş Sharp Servisi hattını aramanız yeterlidir; Gündoğmuş/Antalya bölgesinde hızlı, güvenilir ve garantili özel servis desteği için profesyonel ekibimiz hizmetinizdedir. İlgili servis sayfaları: Gündoğmuş Klima Servisi, Gündoğmuş Kombi Servisi, Gündoğmuş Televizyon Servisi.

Gündoğmuş Sharp Servisi — Sık Sorulan Sorular

Gündoğmuş Sharp Servisi telefon numarası nedir?

Gündoğmuş Sharp Servisi telefon numarası 0 850 305 52 28 olup haftanın her günü 09:00–20:00 saatleri arasında arayarak randevu oluşturabilirsiniz.

Gündoğmuş Sharp Servisi yetkili servis mi?

Gündoğmuş Sharp Servisi yetkili servis değildir; markadan bağımsız özel servis olarak garantisi bitmiş cihazlara yerinde teknik destek verir.

Gündoğmuş Sharp Servisi ne kadar sürede adresime gelir?

Gündoğmuş Sharp Servisi ortalama 60 dakika içinde adresinize ulaşmayı hedefler; Gündoğmuş/Antalya bölgesinde aynı gün yerinde servis planlaması yapılır.

Gündoğmuş Sharp Servisi hangi arızalara bakıyor?

Gündoğmuş Sharp Servisi Gündoğmuş/Antalya bölgesinde Sharp buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi, klima ve televizyon arızalarına uzman teknisyen kadrosu ile müdahale eder; yedek parça ve garantili işçilik sunulur.

Gündoğmuş Sharp Servisi çalışma saatleri nedir?

Gündoğmuş Sharp Servisi 09:00–20:00 saatleri arasında hizmet verir; mesai dışı acil talepler kayıt altına alınarak ilk uygun saatte randevu verilir.

Gündoğmuş Sharp Servisi hangi cihazlara bakıyor?

Gündoğmuş Sharp Servisi Sharp marka buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi, klima ve televizyon cihazlarına yerinde müdahale eder.

Gündoğmuş Sharp Servisi yedek parça temin ediyor mu?

Gündoğmuş Sharp Servisi modelinize uygun yedek parça temini mümkün olduğunca aynı gün sağlanır; parça değişimi öncesi onayınız alınır.

Gündoğmuş Sharp Servisi garanti kapsamındaki cihazlara bakıyor mu?

Gündoğmuş Sharp Servisi garantisi devam eden cihazlarda üretici yetkili servis yönlendirmesi önerir; garantisi bitmiş Sharp cihazlara özel servis hizmeti verir.

Gündoğmuş Sharp Servisi için aynı gün yerinde servis randevusu almak üzere hemen arayın.

0 850 305 52 28 — Hemen Ara

Gündoğmuş Sharp Servisi kapsamında Gündoğmuş bölgesinde Sharp cihazlarınız için özel servis.

Gündoğmuş Sharp Servisi kapsamında Gündoğmuş bölgesinde Sharp marka cihazlarınız için özel servis hizmeti sunuyoruz. Buzdolabı, derin dondurucu, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, kombi, klima ve televizyon gibi Sharp ürünlerinde arıza tespiti, bakım ve onarım işlemleri yerinde gerçekleştirilir. Sharp cihazınızda çalışmama, ses, koku, su kaçağı, soğutma veya ısıtma zayıflığı, ekran hatası, program yarıda kalma ve benzeri arızalarda Gündoğmuş Sharp Servisi ekibimiz modelinize uygun müdahale planı oluşturur. Onayınız olmadan parça değişimi veya ek ücret uygulanmaz; servis öncesi bilgilendirme yapılır. Gündoğmuş genelinde aynı gün servis imkânı sunulmaya çalışılır; modelinize uygun yedek parça temini mümkün olduğunca hızlı sağlanır ve yapılan işçilik garanti altına alınır. Sharp cihazınızın seri numarası, arıza kodu ve yapılan işlem servis kayıtlarına işlenir. Gündoğmuş Sharp Servisi markadan bağımsız özel servis hizmeti verir; yetkili servis değildir ve garantisi devam eden cihazlarda üretici servis yönlendirmesi önerilir. Garanti kapsamı dışındaki Sharp cihazlarda yerinde hızlı çözüm için 0 850 305 52 28 numaralı hattımızdan randevu oluşturabilirsiniz. Gündoğmuş bölgesindeki konut, site, apartman ve iş yerlerine yönlendirilen teknisyenlerimiz hijyen kurallarına uygun çalışır; cihaz test edilerek arızanın giderildiği kontrol edilir ve kullanıma hazır şekilde teslim edilir. Servis sonrası performans kontrolü yapılır; Gündoğmuş Sharp Servisi hattından fiyat bilgisi alabilir ve haftanın her günü 09:00–20:00 saatleri arasında randevu oluşturabilirsiniz. Sharp cihazlarında elektronik kart, motor, kompresör, pompa, rezistans, sensör ve mekanik parça arızalarına model bazlı müdahale edilir; servis formuna arıza kodu ve yapılan işlem detaylı şekilde yazılır. Gündoğmuş bölgesinde acil arıza kayıtları önceliklendirilir; Gündoğmuş Sharp Servisi kapsamında hızlı ulaşım, şeffaf fiyatlandırma ve garantili işçilik ile güvenilir özel servis desteği sunulmaya devam edilir.

Gündoğmuş Sharp Servisi — Servis Aşamaları

Arıza bildiriminden teslime kadar süreç
01Arama ve Kayıt

Gündoğmuş Sharp Servisi hattını (0 850 305 52 28) arayarak arıza ve adres bilgilerinizi paylaşın; çağrı merkezimiz kaydınızı açar.

02Randevu Planlama

Gündoğmuş bölgesinde adresinize uygun gün ve saat için randevu oluşturulur; acil arıza bildirimleri önceliklendirilir.

03Yerinde Arıza Tespiti

Teknisyenimiz adresinize gelerek cihazı yerinde inceler, arıza kaynağını belirler ve müdahale planını sizinle paylaşır.

04Onay ve Fiyat Bilgisi

Onayınız olmadan işlem yapılmaz; yedek parça ve işçilik ücreti şeffaf biçimde bildirilir, ek ücret uygulanmaz.

05Onarım ve Test

Onay verdiğiniz kapsamda onarım tamamlanır; cihaz çalıştırılarak arızanın giderildiği kontrol edilir.

06Teslim ve Garanti

Cihazınız kullanıma hazır şekilde teslim edilir; yapılan işçilik Gündoğmuş Sharp Servisi kapsamında garanti altına alınır.

Gündoğmuş Sharp Servisi — Müşteri Yorumları

Gündoğmuş, Antalya — müşteri geri bildirimleri
Fatma S.Gündoğmuş
★★★★★

Gündoğmuş bölgesinde kombi bakımı yaptırdım. Saatinde geldiler, cihaz test edilerek teslim edildi; memnun kaldım.

Elif N.Gündoğmuş
★★★★★

Gündoğmuş Sharp Servisi üzerinden iletişime geçtim; Gündoğmuş adresinde hızlı randevu, uygun fiyat ve garantili işçilik sunuldu.

Hasan Y.Gündoğmuş
★★★★★

Gündoğmuş Sharp Servisi ekibi Gündoğmuş adresime kısa sürede ulaştı. Şeffaf fiyat, garantili işçilik ve profesyonel hizmet.

Zeynep A.Gündoğmuş
★★★★★

Buzdolabı soğutmuyordu; Gündoğmuş bölgesinde aynı gün servis aldım. Arıza giderildi, cihaz sorunsuz çalışıyor.

Mehmet K.Gündoğmuş
★★★★★

Gündoğmuş bölgesinde Sharp cihazı arızası için aradım; aynı gün teknisyen geldi, fiyat önceden söylendi, işçilik garantili yapıldı.

Emre D.Gündoğmuş
★★★★★

Gündoğmuş için Sharp cihazı servisi ararken ulaştım. Telefonda net bilgi, yerinde hızlı çözüm; tavsiye ederim.

Ayşe T.Gündoğmuş
★★★★★

Gündoğmuş Sharp Servisi hattından randevu aldım. Gündoğmuş bölgesinde hızlı ulaşım, temiz çalışma ve sorunsuz onarım için teşekkür ederim.

Selin M.Gündoğmuş
★★★★★

Markadan bağımsız özel servis arayanlara Gündoğmuş Sharp Servisi hattını öneririm. Gündoğmuş bölgesinde düzenli ve güvenilir hizmet.

Fatma S.Gündoğmuş
★★★★★

Gündoğmuş bölgesinde kombi bakımı yaptırdım. Saatinde geldiler, cihaz test edilerek teslim edildi; memnun kaldım.

Elif N.Gündoğmuş
★★★★★

Gündoğmuş Sharp Servisi üzerinden iletişime geçtim; Gündoğmuş adresinde hızlı randevu, uygun fiyat ve garantili işçilik sunuldu.

Hasan Y.Gündoğmuş
★★★★★

Gündoğmuş Sharp Servisi ekibi Gündoğmuş adresime kısa sürede ulaştı. Şeffaf fiyat, garantili işçilik ve profesyonel hizmet.

Zeynep A.Gündoğmuş
★★★★★

Buzdolabı soğutmuyordu; Gündoğmuş bölgesinde aynı gün servis aldım. Arıza giderildi, cihaz sorunsuz çalışıyor.

Mehmet K.Gündoğmuş
★★★★★

Gündoğmuş bölgesinde Sharp cihazı arızası için aradım; aynı gün teknisyen geldi, fiyat önceden söylendi, işçilik garantili yapıldı.

Emre D.Gündoğmuş
★★★★★

Gündoğmuş için Sharp cihazı servisi ararken ulaştım. Telefonda net bilgi, yerinde hızlı çözüm; tavsiye ederim.

Ayşe T.Gündoğmuş
★★★★★

Gündoğmuş Sharp Servisi hattından randevu aldım. Gündoğmuş bölgesinde hızlı ulaşım, temiz çalışma ve sorunsuz onarım için teşekkür ederim.

Selin M.Gündoğmuş
★★★★★

Markadan bağımsız özel servis arayanlara Gündoğmuş Sharp Servisi hattını öneririm. Gündoğmuş bölgesinde düzenli ve güvenilir hizmet.

Gündoğmuş Teknik Servis Hizmetleri

Yerinde arıza, bakım ve onarım

Gündoğmuş Diğer Servisler

Markadan bağımsız özel servis — yetkili servis değildir

Gündoğmuş Sharp Servisi — Hizmet Verilen Mahalleler

Gündoğmuş mahallelerinde Sharp cihaz servisi

Gündoğmuş ilçesinde listelenen mahallelerde Sharp marka cihazlara markadan bağımsız özel servis hizmeti verilmektedir. Randevu ve fiyat bilgisi için 0 850 305 52 28 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

Akyar Mah. Balkaya Mah. Bedan Mah. Eskibağ Mah. Fatih Mah. Güneycik Mah. Güneyyaka Mah. Kalecik Mah. Karabul Mah. Karadere Mah. Karaisa Mah. Karaköy Mah. Kayabükü Mah. Kozağacı Mah. Köprülü Mah. Narağacı Mah. Ortakonuş Mah. Ortaköy Mah. Pembelik Mah. Rasih Kaplan Mah. Senir Mah. Serinyaka Mah. Umutlu Mah. Yeniköy Mah. Çaltı Mah. Çamlıalan Mah. Çayırözü Mah. Çiçekoluk Mah. Özügür Mah.

Gündoğmuş — 29 mahallede yerinde özel servis

Servis talebi ve randevu için hemen arayın

0 850 305 52 28
Özel Servis hattı0 850 305 52 28Hemen Ara